E-post
adv.tellimused@gmail.com
Telefon
+372 5818 8133
Menüü
- Korpusmööbel
- Kummutid
- Öökapid
- Konsollauad
- TV alused
- Jalatsikappid
- Riiulid
- Vitriinkappid
- Arvuti laud ja toolid
- Riiedekappid
- Liugustega kappid
- Riidekapisüsteem KAMI 2050
- Riidekapisüsteem BOS 2400
- Riidekapisüsteem Soreno
- Mööbli seeria NORTON
- Mööbli seeria KARIN
- Mööbli seeria ESTEBAN
- Mööbli seeria AMINO
- Mööbli seeria HELIX
- Mööbli seeria VIGO
- Mööbli seeria IRYS
- Mööbli seeria IDELLO
- Mööbli seeria OLE
- Mööbli seeria TOP MIX
- Halmar mööbel
- Täispuidust mööbel
- Mööbli seeria SMART
- Mööbli seeria LORIN
- Kummutid
- Toad
- Pehme mööbel
- Voodid
- Madratsid
- Köögid
- Kušetid ja kontinentaalvoodid
- Lauad
- Toolid
- Teenused
- Uued tooted
Riidekapisüsteem KAMI 2050 (7)Riidekapisüsteem BOS 2400 (8)Riidekapisüsteem Soreno (7)Mööbli seeria NORTON (26)Mööbli seeria KARIN (23)
Mööbli seeria ESTEBAN (15)Mööbli seeria AMINO (4)Mööbli seeria HELIX (13)Mööbli seeria VIGO (17)Mööbli seeria IRYS (6)
DС15 Сargo kapp 150х540х820 kuldne tamm kraft
Saadavus: Kohe olemas kaupluses
Kätte saadavus salongis täpsustage info konsultandil
108 €
| Kapi t | Alumine uksega kapp |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus uksega | 540 mm |
| Kõrgus | 720 mm + 100 mm (jalad) |
| Jalad | 4 tk, plastik, reguleeritav |
| Korpuse värv | valge lamineeritud puitlaastplaat, 16 mm paksus |
| Esipaneeli värv | kuldne tamm kraft, 16 mm paksus |
| Sissu | cargo korv |
| Käepidemed | plastik 162mm |
| Avamise tüüp | väljatõmmatav korv |
| Tööpind | ei ole |
| Sokkel | jah |
| Pakendite arv | 4 tk, toode tarnitakse detailides |
Samas kategoorias on veel 16 toodet :
Kööginurgadiivan Nikoletti
Hind
316 €
Otsas
Salongis on saadaval erinevad kangavärvid. Diivani hind sõltub kanga kategooriast.
- Ainult internetis