E-post
adv.tellimused@gmail.com
Telefon
+372 5818 8133
Menüü
- Korpusmööbel
- Kummutid
- Öökapid
- Konsollauad
- TV alused
- Jalatsikappid
- Riiulid
- Vitriinkappid
- Arvuti laud ja toolid
- Riiedekappid
- Liugustega kappid
- Riidekapisüsteem KAMI 2050
- Riidekapisüsteem BOS 2400
- Riidekapisüsteem Soreno
- Mööbli seeria NORTON
- Mööbli seeria KARIN
- Mööbli seeria ESTEBAN
- Mööbli seeria AMINO
- Mööbli seeria HELIX
- Mööbli seeria VIGO
- Mööbli seeria IRYS
- Mööbli seeria IDELLO
- Mööbli seeria OLE
- Mööbli seeria TOP MIX
- Halmar mööbel
- Täispuidust mööbel
- Mööbli seeria SMART
- Mööbli seeria LORIN
- Kummutid
- Toad
- Pehme mööbel
- Voodid
- Madratsid
- Köögid
- Kušetid ja kontinentaalvoodid
- Lauad
- Toolid
- Teenused
- Uued tooted
Riidekapisüsteem KAMI 2050 (7)Riidekapisüsteem BOS 2400 (8)Riidekapisüsteem Soreno (7)Mööbli seeria NORTON (26)Mööbli seeria KARIN (23)
Mööbli seeria ESTEBAN (16)Mööbli seeria AMINO (4)Mööbli seeria HELIX (13)Mööbli seeria VIGO (18)Mööbli seeria IRYS (6)
WN590 Kapp 590х590х310х720 sonoma
Saadavus: Kohe olemas kaupluses
Kätte saadavus salongis täpsustage info konsultandil
98 €
| Kapi tüüp | hingedega nurga seinakapp |
| Laius | 590x590 mm |
| Sügavus uksega | 310 mm |
| Kõrgus | 720 mm |
| Korpuse värv | valge lamineeritud puitlaastplaat, 16 mm paksus |
| Esipaneeli värv | sonoma lamineeritud puitlaastplaat, 16 mm paksus |
| Sissu | riiul, 2 tk |
| Käepidemed | plastik 162mm |
| Avamise tüüp | avamine vasakule või paremale |
| Hinged | vaikselt sulguv, 2 tk |
| Pakendite arv | 2 tk, toode tarnitakse detailides |
