E-post
adv.tellimused@gmail.com
Telefon
+372 5818 8133
Menüü
- Korpusmööbel
- Kummutid
- Öökapid
- TV alused
- Jalatsikappid
- Riiulid
- Vitriinkappid
- Arvuti laud ja toolid
- Riiedekappid
- Liugustega kappid
- Riidekapisüsteem KAMI 2050
- Riidekapisüsteem BOS 2400
- Mööbli seeria NORTON
- Mööbli seeria KARIN
- Mööbli seeria ESTEBAN
- Mööbli seeria AMINO
- Mööbli seeria HELIX
- Mööbli seeria VIGO
- Mööbli seeria IRYS
- Mööbli seeria IDELLO
- Mööbli seeria OLE
- Mööbli seeria TOP MIX
- Halmar mööbel
- Täispuidust mööbel
- Mööbli seeria SMART
- Kummutid
- Toad
- Pehme mööbel
- Voodid
- Madratsid
- Köögid
- Kušetid ja kontinentaalvoodid
- Lauad
- Toolid
- Teenused
- Tellimisel mööbel (Halmar)
- kollektsioonid
- Kummutid
- näidikud
- TV-kapid
- kohvilaud
- Öökapid
- riiulid ja riiulid
- pehme mööbel
- elutoa mööbel
- mööbel kodirodi jaoks
- vannitoamööbel
- magamistoa mööbel
- laste voodid
- kabinetid
- riputuskapid
- söögikomplektid
- metalljalgadel olevad toolid
- puidust toolid
- Baaritoolid
- lauad
- kontoripuldid ja konsoolid
- kontoritoolid
- köögid
- aiamööbel ja terrassimööbel
- peeglid
- muus mööbel
- elektrilised kaminad
- valgustid
- valgustus
- tarvikud
- kollektsioonid
- Uued tooted
Kummutid (44)Öökapid (12)TV alused (9)Jalatsikappid (16)Riiulid (18)Vitriinkappid (18)Arvuti laud ja toolid (10)Riiedekappid (47)
riiulid ja riiulid (21)pehme mööbel (304)elutoa mööbel (26)mööbel kodirodi jaoks (32)vannitoamööbel (34)magamistoa mööbel (134)
laste voodid (22)kabinetid (56)riputuskapid (18)söögikomplektid (15)metalljalgadel olevad toolid (413)puidust toolid (83)
D3S50 Kapp kolme sahtliga 500х540х820 antratsiit
Saadavus: Kohe olemas kaupluses
Kätte saadavus salongis täpsustage info konsultandil
148 €
| Kapi tüüp | Alumine kapp kolme sahtliga |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus uksega | 540 mm |
| Kõrgus | 720 mm + 100 mm (jalad) |
| Jalad | 4 tk, plastik, reguleeritav |
| Korpuse värv | valge lamineeritud puitlaastplaat, 16 mm paksus |
| Esipaneeli värv | antratsiit lamineeritud puitlaastplaat, 16 mm paksus |
| Sissu | 3 sahtlid |
| Sahtli mehhanism | tavaline sulgemine |
| Käepidemed | plastik 162 mm |
| Avamise tüüp |
sahtlid |
| Tööpind | ei ole |
| Sokkel | jah |
| Pakendite arv | 2 tk, toode tarnitakse detailides |